05.03.2019 року на циклі підготовки фахівців радіаційного, хімічного та біологічного захисту відбувся державний кваліфікаційний іспит з групою слухачів за напрямком підготовки "Дозиметрист". Іспит складався з двох теоретичних питань, які містили в собі наступні елементи: засоби радіаційної та хімічної розвідки, засоби спеціальної обробки, засоби індивідуального захисту, а також одного практичного завдання, в якому кожен слухач мав відпрацювати порядок роботи з приладами радіаційної та хімічної розвідки та дозиметричного контролю.

1 1

Після складання іспиту, слухачам, які за час навчання показали високі результати у навчанні, а також зразкове виконання своїх службових обов’язків та приймали участь у Спартакіаді Навчального Центру, було оголошено подяку від керівництва Центру, а саме: прапорщику служби цивільного Дитюку С.А., сержанту служби цивільного захисту Прохоренко С.О., сержанту служби цивільного захисту Нечаєву Ю.С.

Після оголошення подяк, начальник навчально-методичного відділу Колодяжний О.В., а також начальник курсу Бугайов А.Ю. вручили випускникам свідоцтва державного зразку і побажали подальших успіхів та нових звершень.

1 1