17.05.2019 року на полігоні Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України проведено практичні тренування з гасіння пожеж у вигляді змагань, за темою: "Практичне виконання оперативного розгортання від пожежного автомобіля з подачею вогнегасних речовин (вода та повітряно-механічна піна), гасіння умовної пожежі електроустановки, легкозаймистих речовин та інших горючих матеріалів різними вогнегасними засобами". Для проведення практичного тренування у вигляді змагань було сформовано 5 команд по 6 працівників, а саме: Навчальний центр, ПрАТ Укргазвидобуток, ТОВ Пром-енергопродукт, Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед та ДПРЧ-56 по охороні Нововодолазького району Харківської області.

Тренування складалося з 6-ти етапів:

1 етап-одягання спеціального одягу пожежного та спорядження на час.

1

2 етап-практичне відпрацювання оперативного розгортання від пожежного автомобіля з подачею вогнегасної речовини (води).

1 1

3 етап-практичне відпрацювання щодо гасіння пожежі моделі електроустановки вуглекислотним вогнегасником та гасіння пожежі легкозаймистої речовини порошковим вогнегасником.

1

4 етап-показове заняття по рятуванню постраждалого з непридатного для дихання середовища, транспортування постраждалого на носилках до безпечної зони та надання йому першої домедичної допомоги.

1 1

5 етап-практичне відпрацювання гасіння пожежі різних матеріалів порошковим вогнегасником ВП-100.

1

6 етап - практичне відпрацювання оперативного розгортання від пожежного автомобіля з подачею вогнегасної речовини (повітряно-механічної піни).

1

Змагання проводилися кваліфікованими викладачами циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, які мають практичний досвід роботи у підрозділах ДСНС. Всі етапи змагань проводились з фіксацією часу виконання представниками організацій та Навчального центру.

1 1

Після проведення змагань було підведено підсумки, визначено команди-переможці та було вручено дипломи і заохочувальні призи:

І-е місце команда ДПРЧ-56 (смт.Нова Водолага)

ІІ-е місце команда Навчального центру ОРСЦЗ ДСНС України

ІІІ-є місце команда Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед

1 1 1