1-2 червня 2019 року на базі фітнес-клубу "KING" відбулись змагання з пауерліфтингу, в новоствореній федерації WPF "kRAWа". Від Навчального центру участь в змаганнях прийняли наступні спортсмени: майор служби цивільного захисту Волков Денис Юрійович, старший лейтенант служби цивільного захисту Чумак Віталій Михайлович, старший лейтенант служби цивільного захисту Дядченко Арсеній Владиславович.

1 1 1

В перший день змагань з силового двоборства(станова тяга та жим лежачі) Чумак Віталій виконав норматив майстра спорту з пауерліфтингу з загальним результатом в 360 кг : результат станової тяги - 220 кг, жим лежачи - 140 кг. На другий день змагань Чумак Віталій виступав у якості тренера двох молодих спортсменів: Дядченка Арсенія та Волкова Дениса.

1 1 1 1

Спортсмени продемонстрували відмінні результати, а саме: в дисципліні "StrictCurl" (підйом штанги на біцепс) Волков Денис виконав перший розряд з пауерліфтингу з результатом у 50 кг, Дядченко Арсеній виконав норматив кандидата в майстри спорту з результатом у 60 кг. Наші офіцери гідно представили Навчальний центр та показали, що справжній рятувальник сильний як тілом так і духом! За результатами змагань всі учасники були нагородженні грамотами та медалями.