Завершилося навчання чергової групи перепідготовки машиністів компресорних установок в якій успішно опанували професію 12 слухачів. І вже незабаром озброєнні актуальними знаннями фахівці посилять особовий склад підрозділів управлінь ДСНС Донецької, Запорізької та Харківської областей.

1 1

Слід зауважити, що компресорник - складна професія, яка передбачає діяльність, що відноситься до категорії робіт з підвищеною небезпекою.

Крім того, підготовка дихального повітря для апаратів захисту органів дихання рятувальників - надзвичайно відповідальна справа. Цей життєво важливий аспект є визначальним для ефективності рятувальних операцій у непридатному для дихання середовищі. До майбутніх машиністів компресорів у службі ДСНС висуваються підвищені вимоги. Фахівці цього спрямування мають знати теоретичні засади процесу стиснення повітря, вміти використовувати компресорну техніку як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

1

Компресорник має розбиратися у конструктивних відмінностях апаратів захисту дихання, що стоять на озброєнні підрозділів ДСНС. Розуміти діючі нормативні вимоги безпеки до посудин під тиском, керуватися ними під час своєї діяльності і ще багато чого іншого.

Численні та непрості фахові вимоги не завадили особовому складу групи МКУ-19-1 на високому рівні опанувати навчальну програму, прийняти участь у суспільному житті Навчального центру, організовано та корисно провести дозвілля.

1 1

Навчання у стінах Навчального центру стане у нагоді для всіх без виключення слухачів групи МКУ-19-1. Крім безумовного професійного зростання, майбутні компресорники налагодили тісні стосунки у досить вузькому професійному колі, отримали можливість обмінюватися унікальним практичним досвідом.