Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту ДСНС України Олександр Тарасов та представники Харківської обласної державної адміністрації.

Розпочався захід з показу спеціальної пожежно-рятувальної техніки та обладнання, яке використовується рятувальниками при ліквідації надзвичайних ситуацій. Від Навчального центру для участі в організації заходу залучалися піротехнічне відділення групи піротехнічних робіт та відділення пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт.

Фахівці Центру демонстрували присутнім сучасні металодетектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, засоби індивідуального бронезахисту, модульні та індивідуальні набори інструментів для розмінування, радіостанції для забезпечення зв’язку та навігаційні системи. Разом зі своїми чотирилапими вихованцями фахівці відділення пошуково-рятувальних робіт демонстрували елементи слухняності та спритності собак-рятувальників та розповідали  принципи пошуку і порятунку людей у техногенному завалі, у природному середовищі (лісі), по сліду в умовах населеного пункту із залученням службових собак.

Слідкуйте за нами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *