Тренінг із запобігання розповсюдження РХБЯ-2 та технічна допомога

У період з 09 по 13 вересня 2019 року на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування, м. Ромни, Сумськой області, представники Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України взяли участь у тренінгу «CWMD OPERATIONS COURSE» («курс операцій радіаційного,хімічного, біологічного та ядерного захисту»), який був розрахований на фахівців, які можуть залучатися до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з радіаційними та небезпечними хімічними речовинами. Тренінг був організований і проведений представниками Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

У рамках даного тренінгу  представники Навчального центру ознайомились з по шаговим комплексом дій, який виконується при знаходженні небезпечних радіоактивних та небезпечних хімічних речовин, відходів та підозрілих предметів, що випромінюють гамма та нейтронне випромінювання, який використовують спеціалізовані фахівці на території США.

За результатами даного тренінгу представники Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України були позитивно відмічені та нагороджені подарунками від представників Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

                     

                                                        

Слідкуйте за нами