Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня рятівника

17 вересня в Навчальному центрі відбулися урочисті заходи та вручення нагород з нагоди відзначення Дня рятівника.

В урочистостях взяли участь керівництво Харківської області, Нововодолазького району та міста Мерефи. Гості дякували рятувальникам за плідну працю, врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання. Побажали міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів! Кращих рятувальників було відзначено нагородами та цінними подарунками.

Рятувальник – це вкрай небезпечна, але дуже благородна та героїчна професія. В основі її – самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. Щодня вони ризикують своїм життям заради порятунку інших, безстрашно вступають у бій з надзвичайними ситуаціями. На жаль, допомагаючи іншим, ми втрачаємо і своїх героїв. В ході заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків.

По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт, який для рятувальників підготували вокалісти вокально-естрадної студії «Sezam» під керівництвом Холодової Оксани та студії бального танцю «Престиж» під керівництвом Клімова Андрія.

Слідкуйте за нами