Рятувальник-це професія відважних і самовідданих людей!

9 вересня 2019 року на полігоні 92-ї окремої механізованої бригади, яка розташована поблизу селища Клугіно-Башкірівка Чугуївського району Харківської області виникла пожежа на загальній площі близько 10 га. Гасіння пожежі в окремих місцях було неможливе через відсутність твердого покриття. Для виконання робіт по улаштуванню проїздів пожежно-рятувальної техніки та особового складу була залучена інженерна машина розгородження ІМР-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України.

Завдяки самовідданим рішучім діям особового складу, який був направлений на ліквідацію пожежі в зону, де відбувались самовільні вибухи боєприпасів, вдалося зупинити розповсюдження вогню та ліквідувати пожежу.

За сумлінне виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії під час рятування життя людей та ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій рятувальники Навчального центру Олександр Галдобін, Олександр Коба та Микола Маяцький були відзначені відомчими нагородами ДСНС України та листом-подякою начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Слідкуйте за нами