День захисника України

14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року № 806 на відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

У цей день українці вшановують воїнів, які в різні часи боронили і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.

                   

Согодні особовий склад Навчального центру також вшанував захисників України. Урочисті збори розпочалися підняттям Державного Прапору України під звуковідтворення Державного Гімну України. Виконуючий обов’язки начальника центру Ігор Німкович привітав особовий склад з святом Дня захисника України та побажав присутнім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя та нових успіхів в ім’я миру і спокою на рідній українській землі. Продовжилися заходи врученням нагород особовому складу «За мужність, героїзм, відвагу проявлені під час захисту незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України».

                      

Наприкінці заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання захисників, які загинули за суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України!

Слідкуйте за нами