Підвищення педагогічної майстерності

Сектором методичного забезпечення Навчально-методичного відділу Навчального центру з метою підвищення фахової професійної майстерності, обміну досвідом між викладачами за предметами, розширення кругозору слухачів за суміжними професіями з 21 по 25 жовтня 2019 року було сплановано проведення методичного тижня. До організації та проведення залучено кращий викладацький склад Навчального центру та навчально-методичний відділ.

Виконання запланованих заходів методичного тижня розпочалось 21 жовтня на циклі підготовки фахівців рятувальних підрозділів проведенням заняття з використанням навчальної пожежної вежі за темою «Технологія використання альпіністського спорядження».

Викладачі циклу ознайомили присутніх слухачів 6-ти навчальних груп та інших викладачів Навчального центру з альпіністським оснащенням та провели ряд практичних вправ по спуску з вежі та підняттю умовних потерпілих на багатоповерхову споруду.

                                                             

22 жовтня естафету проведення методичного заняття прийняли викладачі циклу підготовки фахівців РХБЗ та провели на хімічному полі практичне заняття за темою «Технічні можливості підрозділів РХБЗ». Залучено було ДДА, БРДМ, АРС-14 та іншу хімічну техніку.

                          

Мета проведених занять в рамках методичного тижня досягнута. Запрошені на заняття слухачі та викладачі отримали новий досвід та знання за рятувальною справою.

Слідкуйте за нами