Методичний тиждень продовжується …

Згідно з графіком проведення методичного тижня 23 жовтня на машинодромі Навчального центру викладачами циклу підготовки фахівців інженерних підрозділів та зв’язку (ПФІПЗ) було проведено практичне заняття на тему: “Подолання перешкод та обмежених проходів на БАТ-2”. На якому, крім особового складу групи МЗФСМ-19-2, що безпосередньо проходить навчання за фахом, були присутні: виконуючий обов’язки начальника Навчального центру полковник служби цивільного захисту Ігор НІМКОВИЧ, викладацький склад навчальних циклів, представники навчально-методичного відділу та слухачі навчальних курсів.

                               

Організаційна побудова заходу із залученням всього особового складу циклу ПФІПЗ дозволила одночасно з виконанням багатоетапної навчальної задачі у повному обсязі висвітити методичну схему заняття для педагогів та надати глибоку енциклопедичну інформаційну довідку для слухачів.

                              

Широкий спектр безпекових обмежень через навчальне використання важкої техніки на відкритому просторі значної площі та різноплановість аудиторії, у складі якої різні за віком, статтю та рівнем підготовки особи – не стали на заваді. Завдяки досвіду начальника циклу ПФІПЗ майора служби цивільного захисту Олексія КОЛОДЯЖНОГО та застосованого ним нетривіального підходу в організації заняття, вдалося досягти складної багатогранної мети, основні аспекти якої мали навчально-методичну та інформаційно-популярізаційну наповненість за умов суворого дотримання вимог техніки безпеки. І кожен з присутніх мав змогу відчути на дотик вібрацію серця у 740 кінських сил машини вагою 40 тон.

Слідкуйте за нами