Заключний етап та підведення підсумків методичного тижня

Після проведення практичних занять на навчально-тренувальному полігоні з використанням техніки, спецтехніки та альпіністського спорядження методичний тиждень продовжив свою роботу в аудиторіях навчального корпусу.

Так, 24 жовтня на циклі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності було проведено практичне заняття з викладачами Навчального центру на тему: «Серцево-легенева реанімація». Присутні мали можливість спробувати виконувати серцево-легеневу реанімацію людині, яка втратила свідомість за допомогою медичного тренажер-манекену.

                   

25 жовтня в музеї циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів було завершено методичний тиждень  екскурсією на тему: «Саперна справа Навчального центру», під час якої викладачі дізналися про історію та діяльність піротехнічних підрозділів, а також ознайомились з експонатами музею.

По завершенню екскурсії було підведено підсумки методичного тижня, та було відзначено, що мета, яка ставилась на початку заходу, а саме підвищення фахової та педагогічної майстерності, а також обмін досвідом та його поширення була досягнута. Також зазначено, що такі заходи дуже потрібні і доцільно в майбутньому їх проводити.

Слідкуйте за нами