Навчання з пожежно-технічного мінімуму з представниками Відділу освіти Нововодолазькой районної державної адміністрації

Одним із важливих завдань, яке покладено на Навчальний центр, є проведення навчання з особами, які відповідальні за пожежну безпеку. 30 жовтня 2019 року, викладачем циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів старшим лейтенантом служби цивільного захисту Кондратенком Владиславом Олександровичем було проведено заняття з пожежно-технічного мінімуму з представниками Відділу освіти Нововодолазькой районної державної адміністрації. На занятті були присутні директори та особи відповідальні за пожежну безпеку.

Заняття проходило в режимі бесіди, що дало гарний результат у засвоєнні інформації. Досить жваво обговорювались основні питання з пожежної безпеки у навчальних закладах та основні умови їх дотримання. Правила експлуатації первинних засобів пожежогасіння та умови зберігання. По закінченню заняття представників відділу освіти було особисто проконсультовано та надані розгорнуті відповіді на поставлені запитання.

                    

Після проходження навчання усі показали досить високий рівень знань з питань пожежної безпеки та отримали свідоцтва відповідного зразку.

Слідкуйте за нами