«Навчання з питань пожежної безпеки відповідальних осіб ДП «Клінічний Санаторій «Роща»

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 (пункту 16 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях), навчання посадових осіб підприємств установ та організацій, які до початку виконання своїх обов’язку і періодично (один раз на три роки) зобов’язані проходити навчання з питань пожежної безпеки.

Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України має, затверджену в установленому порядку, відповідну «Програму навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств» та її включено до Переліку підприємств, установ та організацій України, які проводять навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, згідно пункту 4.1 наказу МВС України від 11.09.2014 року № 935.

З 07 по 09 листопада 2019 року у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України викладачами циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Шерстюком О. В. та Сищенко Д. О. проведені вещезазначені навчання з персоналом Дочірного підприємства «Клінічний Санаторій «Роща». В ході навчання були доведені до відома та розглянуті нормативні документи, які регламентують діяльність забезпечення пожежної безпеки у побуті, на робочих місцях, порядку утримання евакуаційних шляхів та виходів, а також організації першочергових дій персоналу у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації. Надані відповіді на запитання стосовно недопущення виникнення пожеж і різних надзвичайних ситуацій на об’єкті.

                       

Теоретичний матеріал було закріплено відпрацьюванням практичних вправ з використанням пожежного устаткування (вогнегасників) по гасінню імпровізованих пожеж. За результатами навчання відповідальні особи отримали відповідні посвідчення.

Слідкуйте за нами