Візит іноземних делегацій до Навчального центру

Відповідно до звернення Координатора проєктів ОБСЄ в Україні 28 листопада 2019 року до Навчального центру завітала делегація представників Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Програмного офісу ОБСЄ в Таджикистані.

Метою робочої поїздки представників делегації було ознайомлення з навчально-матеріальною базою Центру для планування проведення навчань і тренінгів у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності».

Навчальний центр ОРСЦЗ ДСНС УкраїниРозпочалися заходи в залі для зустрічей іноземних делегацій, де начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олег Бондар розповів про заходи, що проводяться Державною службою України з надзвичайних ситуацій з протидії загрозам від вибухонебезпечних предметів. Далі начальник Навчального центру Володимир Лаврик ознайомив представників делегації з діяльністю Навчального центру звертаючи значну увагу присутніх щодо підготовки фахівців для піротехнічних підрозділів ДСНС України.

                  Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності Сапер (розмінування) Координатор проєктів ОБСЄ в Україні

Продовженням програми перебування представників делегації в Навчальному центрі  було організовано показ техніки розрахунків групи піротехнічних робіт та сучасного обладнання, відвідування навчальних майданчиків на яких проводяться практичні заняття з саперами (розмінування).

                      Програмний офіс ОБСЄ в Таджикистані

Завершилися заходи обміном  досвіду в управлінні інформації у протимінній діяльності між фахівцями Навчального центру та представниками міжнародних організацій.

Слідкуйте за нами