«Круглий стіл» з викладачами

27 грудня 2019 року методистом сектору методичного забезпечення навчально-методичного відділу працівником Ярославою НІМКОВИЧ та викладачем циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів лейтенантом служби цивільного захисту Антоном ПУТРЕЮ було проведено круглий стіл на тему: “Сучасні технології навчання. Мультимедійні технології як засіб підвищення ефективності навчання”.

Зокрема було відзначено, що систематичне використання мультимедійних технологій на уроках, призводить до підвищення якісного рівня використання наочності, ефективності навчання, темпів вивчення навчального матеріалу, тощо. Поряд з цим, ця робота вимагає від викладача більш ретельно готуватися до уроку, значно більше часу та зусиль приділяти для систематизації та деталізації навчального матеріалу за відповідною тематикою.

В заключній частині, методистом було проведено анкетування “Готовність викладача до інноваційної діяльності” з метою виявлення рівня педагогічної підготовки до використання інноваційних технологій.

Слідкуйте за нами