Візит представників делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні

16 січня 2020 року до Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України в рамках реалізації заходів Спільної декларації про наміри щодо безпечної поведінки та обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни завітала делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Метою візиту було визначення  шляхів щодо підвищення потенціалу та розвитку  навчально-методичної бази з питань підготовки фахівців з розмінування в Навчальному центрі.

                        

В ході візиту з представниками делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олег Бондар та керівництво Центру обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки роботи у майбутньому. Також представників делегації ознайомили з навчально-матеріальною базою циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів, навчальними полігонами та іншими об’єктами, які можуть використовуватися під час проведення навчань і тренінгів з фахівцями з розмінування.

Слідкуйте за нами