Практичні заняття із групою підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу»

03 лютого 2020 року на циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України було проведено практичне навчання з дисципліни «Засоби розвідки та розмінування» за темою «Порядок налаштування металодетекторів пасивного типу пошуку (феромагнітометрів)» з групою підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу» викладачем циклу лейтенантом служби ЦЗ Путрею А.С.

Під час проведення практичного заняття було закріплено порядок налаштування металодетекторів пасивного типу пошуку (феромагнітометрів), які використовують під час проведення робіт з розмінування місцевості та оперативного реагування на повідомлення. Також, під час заняття було розглянуто питання налаштування металодетекторів до дискримінації невеликих металевих об’єктів, роботи біля ЛЕП та поблизу залізничної колії, відпрацьовано практичні навички з визначення кута залягання феромагнітного тіла та визначення його розмірів.

Нагадуємо, що під час виявлення підозрілих предметів, які за своїми ознаками схожі на вибухонебезпечний предмет слід дотримуватись наступних мінімальних правил безпеки:

  • Ні в якому разі не брати у руки цей предмет;
  • Не проводити будь-які земляні роботи поблизу підозрілого предмету;
  • Провести маркування ділянки за допомогою підручних засобів;

Повідомити представників ДСНС або Національної поліції за номерами: 101,102 або 112.

Слідкуйте за нами