Проведення практичних занять з навчальною групою фахівців, які здійснюють ідентифікацію ВНП

30 січня 2020 року на циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів було проведено практичне заняття з навчальною групою фахівців які здійснюють ідентифікацію вибухонебезпечних предметів.

Слухачі, які вперше приїхали на навчання, практично навчились відрізняти тип, вид та калібр вибухонебезпечного предмету та відносити підозрілий предмет до категорії вибухонебезпечних предметів на спеціально відведеному майданчику Навчально-тренувального комплексу циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів. Фахівці, які приїхали повторно на навчання, знайшли відповіді на питання, які були не зрозумілі та показали майстер клас з проведення ідентифікації ВНП для офіцерів, які приїхали вперше.

Рятувальники нагадують, про необхідність додержання мінімальних правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а саме:

  • В жодному разі не чіпати та не переміщувати підозрілі предмети;
  • Не підпалювати, переміщувати, проводити будь-які дії з вибухонебезпечним предметом;
  • Виявивши щось схоже на вибухонебезпечний предмет, огородити місце знахідки підручними засобами та негайно телефонувати до ДСНС або Національної Поліції за номерами «101», «102» або «112».
Слідкуйте за нами