Практичне заняття із групою підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу»

31 січня 2020 року на циклі підготовки фахівців піротехнічних підрозділів було проведено практичне заняття із групою підвищення кваліфікації «Сапер (розмінування) 3 класу» з дисципліни «Засоби розвідки та розмінування» викладачем циклу лейтенантом служби ЦЗ Путрею Антоном за темою «Порядок налаштування металодетекторів активного типу пошуку».

На даному занятті було практично відпрацьовано навички з використання та налаштування металодетекторів активного типу пошуку, а саме металодетекторів наступних фірм: VALLONVMH 3CS, CEIACMD, EBINGERPIDD 2 UXO 3 steps. Під час проведення заняття, слухачі навчились налаштовувати дані металодетектори до роботи на мініралізованих ділянках територій, проводити процедуру «Баланс ґрунта» та інші налаштування. Ці металодетектори одні із найпоширеніших у піротехнічних підрозділах ДСНС України, тому найбільший акцент був зроблений саме на них. Також було наголошено, про те що від навичок правильного використання та налаштування засобів пошуку буде залежити життя саперів, їх товарищів та місцевого населення.

Нагадуємо, що під час виявлення підозрілого предмету, який схожий на боєприпас чи міну одразу слід дзвонити до Служби порятунку або до представників Національної поліції за номерами: 101, 102 або 112.

Слідкуйте за нами