Ціна чужої війни

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. І куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Сьогодні 14 лютого особовий склад Навчального центру вшанував учасників бойових дій на території інших держав. Розпочалися урочисті заходи з виконання особовим складом Державного Гімну України, потім до присутніх зі словами вдячності звернувся начальник Навчального центру Володимир Лаврик, який подякував воїнам-інтернаціолістам за їх героїзм і звитягу, хто пройшов крізь різні держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Також побажав присутнім міцного здоров’я, натхнення, родинного щастя, благополуччя, здійснення  всіх задумів,   мирного неба над головою та світлого майбутнього.

                       

В ході урочистого заходу особовий склад склав Присягу служби цивільного захисту на вірність українському народові та було вручено чергові спеціальні звання. В завершення заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів  та в знак вшанування їх пам’яті поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Слідкуйте за нами