Спорт словам не вірить, тільки справам!

16 лютого 2020 року в смт. Нова Водолага Харківської області проводилися змагання з пауерліфтингу федерації «IPF» України на першість ФСК «Олімп» з дисципліни жим штанги лежачи.

Від Навчального центру в змаганнях прийняли участь наші спортсмени: Віталій Чумак – майстер спорту Міжнародного класу з пауерліфтингу України, майстри спорту з пауерліфтингу України Сергій Павлов та  Костянтин Токовий, дебютанти Андрій Бугайов та Руслан Дерев’янко.

Для Андрія Бугайова та Руслана Дерев’янко ці змагання виявилися дебютними. Вони вперше випробували свою силу на змаганнях такого рівня. Їх наполегливі тренування та виконання поставлених цілей дали позитивний результат! Змагання проходили по ваговим категоріям та віковому цензу.

Дисципліна жим штанги лежачи (чоловіки):

Сергій Павлов, результат – 117 кг 500 г, зайняв І місце

Костянтин Токовий, результат – 147 кг 500 г, зайняв І місце

Андрій Бугайов, результат – 135 кг, зайняв І місце

Підлітки 13-15 років:

Руслан Дерев’янко, результат 65 кг, зайняв ІІ місце

Спортсмени нагороджені дипломами та пам’ятними медалями.

Змагання районного масштабу послужили хорошою підготовкою для участі наших спортсменів на чемпіонаті Кубка України з пауерліфтингу федерації WPF KRAWA, які відбулися 22 лютого 2020 року в місті Харків в спортивному комплексі «YOD». Наші спортсмени показали відмінні результати та вибороли призові місця.

Дисципліна жим штанги лежачи:

Сергій Павлов (вагова категорія до 100 кг, віковий ценз 65-69 років), результат – 117 кг 500 г, зайняв І місце

Андрій Бугайов (вагова категорія до 125 кг, віковий ценз 40-44 років), результат – 135 кг, зайняв І місце

Дисципліна строгий підйом на біцепс:

Віталій Чумак (вагова категорія до 90 кг, віковий ценз 25-35 років), результат 65 кг, зайняв І місце

Костянтин Токовий (вагова категорія до 100 кг, віковий ценз 40-44 років), результат – 67 кг, зайняв І місце

За відмінні результати та встановлення нових спортивних рекордів України спортсмени нагороджені сертифікатами, пам’ятними медалями та цінними подарунками. Їх досягнення – це результат важких тренувань! Вони захищають спортивну честь ДСНС та Навчального центру на спортивних помостах України та Міжнародних турнірів.