Проведення пожежно-тактичних занять у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка

Для підвищення професійної майстерності, високого рівня знань і набуття досвіду при гасінні великих та складних пожеж, 25 лютого 2020 року викладачами циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно – рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України зі слухачами спеціалізації командир відділення (пожежно-рятувального) оперативно-рятувальної служби цивільного захисту було організоване та проведене виїздне пожежно-тактичне заняття на тему: «Гасіння пожежі у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка».

                      

Під час проведення занять працівники театру ознайомили слухачів з основними конструктивними елементами закладу, інженерними комунікаціями та засобами протипожежного захисту. Слухачі відвідали приміщення центральної диспетчерської пожежної частини, яка обслуговує театр, після чого працівниками частини були додатково роз’яснені порядок проведення евакуації людей у разі виникнення пожежі, застосування автоматичних установок пожежної сигналізації та пожежогасіння, технічними характеристиками приміщень, а також порядок залучення сил та засобів під час ліквідації надзвичайної ситуації.

Слідкуйте за нами