Підвищення кваліфікації «Командирів відділення ОРС ЦЗ»

В Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України відбулося підвищення кваліфікації фахівців ДСНС України за робітничою професією «Командир відділення (пожежно-рятувального) оперативно-рятувальної служби цивільного захисту».

Традиційно підготовка кваліфікованих робітників за освітньою програмою закінчується проведенням державного кваліфікаційного іспиту. Так 4 березня 2020 року на базі навчального циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів був проведений комплексний екзамен, де слухачі показали достатній рівень теоретичних знань, та на відмінно впоралися з практичними завданнями.

                    

Після  проведення іспиту слухачам були  вручені свідоцтва державного зразку  про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та посвідчення про підготовку з надання домедичної допомоги II рівня «Перший на місті події». Крім того, під час проведення випуску, адміністрацією І навчального курсу слухачам АНДРЕЄВУ Євгену, ГОЄНКУ Сергію, ГОЄНКУ Сергію, ЛОПАТІ Олександру, ПЛЮСНІНУ Андрію, ПАВЛЮКУ Геннадію, ЧИЖДЕНКУ В’ячеславу, БЕРЕСТОВОМУ Сергію, НАШКУ Петру за зразкову дисципліну, старанність в навчанні, оволодінні знаннями та технікою і сумлінне виконання обов’язків було оголошено ПОДЯКУ з повідомленням до місця постійного проходження служби.

Слідкуйте за нами