Виїзне заняття в ХНАТОБ

На циклі підготовки фахівців інженерних підрозділів та зв`язку 11 березня 2020 року було організовано, та проведено лейтенантом служби цивільного захисту Русланом Земляним виїзне заняття на базі ХНАТОБ з групою перепідготовки командирів відділень ОРС ЦЗ за темою «Організація оперативного зв’язку та системи оповіщення під час надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж».

Харківський національний академічний театр оперу та балету імені М.В. Лисенка має складний багато функціональний архітектурний устрій, який займає 56 тисяч квадратних метрів. Цей заклад має 14 поверхів та 40 ліфтів, два зали для глядачів великий на 1500 і малий на 500 місць та 400 осіб постійного складу. У разі виникнення надзвичайної ситуації оповіщення при евакуації людей проводиться за допомогою гучномовців на 17 язиках, а саме українською, російською, англійською, французкою, китайською та іншими, звуковими ревунами. Також цей заклад має свою автоматичну телефонну станцію (АТС) яка забезпечую службовий та оперативний зв’язок.

Слухачі ознайомились з системою оповіщення та автоматичною системою пожежогасіння на реальному об’єкті, а також мали змогу оцінити важливість знань, які отримують в Навчальному центрі та які їм будуть необхідні для служби в пожежно-рятувальних підрозділах ОРС ЦЗ.

                 

Слідкуйте за нами