Піротехніками знешкоджений цілий арсенал застарілих вибухонебезпечних предметів

25 квітня фахівці групи піротехнічних робіт Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України проводили розмінування боєприпасів часів Другої світової війни у селі Петропавлівка Куп`янського району Харківщини. Вибухонебезпечні предмети були виявлені в ярку біля місцевого ставка. Відстань до житлових будинків складала приблизно 300 м.

Під час обстеження було вилучено 142 вибухонебезпечних предмети. Серед них були: артснаряди калібром 76 мм – 93 одиниці, калібром 45 мм – 19 одиниць, 105 мм – 12 одиниць, а також 18 підривників.

Також в період з 24.04.2020 року по 26.04.2020 року піротехніками було виконано ще чотири заявки щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів у Харківській області: Зміївський район (3 одиниці ВНП), Шевченківський район (4 одиниці ВНП), Ізюмський район (1 одиниця ВНП) та Первомайський район (8 одиниць ВНП).

Знайдені боєприпаси були знешкоджені у спеціально відведеному місці шляхом підриву.

Шановні громадяни!

Якщо натрапили на предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний – відійдіть на безпечну відстань та сповістіть про це на лінію 101, 102, вказуючи точне місце знахідки. Обмежте доступ до місця сторонніх осіб, особливо це стосується дітей.

Слідкуйте за нами