Відновлено проведення професійно-технічного навчання

1 червня 2020 року у Харківській області відбувся черговий етап послаблення протиепідемічних заходів, в якому дозволено відвідування професійно-технічних навчальних закладів з дотриманням санітарних вимог. У зв’язку з цим в системі професійно-технічної підготовки фахівців ДСНС України з 1 липня 2020 року відновлено проведення професійно-технічного навчання осіб рядового і начальницького складу, працівників органів та підрозділів цивільного захисту у Навчальному центрі.

З слухачами, які прибувають на навчання до Навчального центру, проводиться первинна оцінка та опитування щодо виявлення підозри на COVID-19, а також розроблений опитувальник для об’єктивної оцінки самопочуття слухачів з метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Під час роботи приймальної комісії додатково проводиться санітарно-просвітницька робота щодо перебування слухачів у Навчальному центрі на період навчання в умовах адаптивного карантину.

Навчальні групи слухачів комплектуються до 10 осіб та щоденно проходять температурний скринінг, навчальні класи облаштовані місцями для обробки рук спиртовмісним антисептиком, додатково дезінфікуються, прибираються та провітрюються, але пріоритет надається заняттям на свіжому повітрі.

Також в Навчальному центрі запроваджене дистанційне навчання слухачів з  професійно-теоретичної частини навчання, але професійно-практична підготовка вимагає проведення навчання на навчально-матеріальній базі Центру з залученням спеціальної техніки та використання новітніх приладів і засобів малої механізації.

Слідкуйте за нами